Університет

Виставка «Освіта за кордоном» від STUDY.UA

Виставка «Освіта за кордоном» від STUDY.UA

Компанія STUDY.UA запрошує 7-8 жовтня завітати на найбільший освітній захід у столиці України.

На виставці будуть представлені різноманітні програми освіти за кордоном: вступ до ВНЗ на бакалаврат та магістратуру, осінні та зимові канікули та мовні курси, середня освіта в престижних  приватних школах, програми підготовки та зарахування в провідні навчальні заклади світу. 

На виставку компанії STUDY.UA «Освіта за кордоном» приїдуть представники 50 університетів, коледжів та шкіл з 10 країн світу!

Що чекає на гостей виставки:

         зустрічі з представниками популярних шкіл, університетів та коледжів Канади, Великобританії, США та країн Європейського Союзу;

         освітні семінари від представників закордонних ВНЗ, які розкажуть про популярні спеціальності, вимоги до зарахування, можливості під час навчання, кар’єрні перспективи та багато іншого;

         тільки для гостей виставки будуть доступні знижки на мовні курси, стипендії на вартість навчання та спеціальні умови оформлення.

Кому буде цікава виставка «Освіта за кордоном»?

Батькам. На виставці батьки зможуть підібрати групову або індивідуальну поїздку для своїх школярів в мовні центри за кордоном, або ж обрати сімейну програму вивчення англійської мови. Також на виставці будуть представлені програми академічної підготовки до навчання за кордоном для школярів: Academic Start, Подвійний шкільний атестат Україна-США та Україна-Канада.

Школярам та випускникам шкіл. Для школярів та випускників шкіл на виставці міжнародної освіти будуть представлені програми індивідуальних та групових поїздок за кордон, програми бакалаврату та академічної підготовки до навчання в закордонних університетах, а також курси англійської мови та канікули в Україні. 

Студентам. Магістерські програми та післядипломна освіта, вивчення іноземних мов за кордоном та в Україні, академічна підготовка до навчання в закордонних ВНЗ з гарантією зарахування в 80 університетів світу.

Випускникам українських ВНЗ. Програми післядипломної освіти, вивчення іноземних мов за кордоном та в Україні.

Завітайте на виставку та станьте на крок ближче до свого успішного майбутнього!

Вхід безкоштовний за умов попередньої реєстрації (за посиланням: http://www.study.ua/exhibition/).

Нагадуємо: виставка відбудеться  7-8 жовтня 2017 року, 10:00 - 17:00 за адресою:

м. Київ, вул. Велика Житомирська, 2А, Михайлівська площа, метро «Золоті Ворота», готель InterContinental Kyiv.

 назад