Університет

Студентський науковий симпозіум «Співдружність наук: архітектура, економіка, право»

Студентський науковий симпозіум «Співдружність наук: архітектура, економіка, право»

Івано-Франківськ знову збирає студентів зі всієї України на V Студентський науковий симпозіум «Співдружність наук: архітектура, економіка, право», який відбудеться 17 листопада 2017 року на базі Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького.

В рамках симпозіуму будуть проведені наступні конференції: «Будівництво, дизайн, архітектура: розробка наукових основ створення комфортного середовища», «Стратегічні напрямки розвитку економіки і PR-технологій», «Теоретичні та прикладні проблеми становлення держави і права».

Форма проведення: очна, заочна.

Мова симпозіуму: українська, англійська

Поділитися результатами своїх наукових досліджень, знайти однодумців, набути досвід пошуку шляхів вирішення актуальних проблем  розвитку архітектури, економіки та права Українив сучасному суспільстві - все це чекає учасників симпозіуму!

Для участі в роботі симпозіуму необхідно надіслати електронною поштою до організаційного комітету до 17 жовтня 2017 року наступні документи:

1)    заповнену заявку;
2)    тези доповіді;
3)    відскановану копію квитанції про сплату організаційного внеску.

УВАГА! Переможців (по 3 з кожного напрямку) чекають подарунки, грамоти за призові місця. Всі очні учасники отримають сертифікати. Також всім учасникам симпозіуму буде надісланий pdf варіант збірника (паперовий варіант отримують лише переможці відповідних конференцій).

Усі зацікавлені студенти та наукові керівники більш детальну інформацію про симпозіум можуть знайти у прикріпленому файлі. 

Інформаційний листназад