Університет

Студентський вісник НУВГП запрошує до співпраці

Студентський вісник НУВГП запрошує до співпраці

Оголошується прийом статей у черговий випуск збірника «Студентський вісник Національного університету водного господарства та природокористування» випуск 2(8) 2017!

Нагадуємо, що до збірника приймаються статті студентів, які містять нові теоретичні та практичні результати досліджень за різними напрямами та є актуальними щодо пошуку шляхів рішення проблем в галузях  технічних, сільськогосподарських, природничих та гуманітарних наук.

Мови публікації статей – українська, російська, англійська, польська.

Детальну інформацію щодо вимог до оформлення студентських статей можна знайти на головній сторінці сайту університету у вкладці – Наука та інновації у розділі – Видання університету – Студентський вісник НУВГП.

Статті, оформлені відповідно до вимог, разом з супровідними документами (витяг засідання кафедри та рецензія керівника) слід подавати у сектор наукової роботи студентів та надсилати на електронну пошту studnauka@nuwm.edu.ua.

Крайній термін подачі статей до збірника «Студентський вісник Національного університету водного господарства та природокористування» (випуск 2(8) 2017) – 30 вересня 2017 року.назад