Університет

Рівненський хакатон №1: місто у смартфоні

Рівненський хакатон №1: місто у смартфоні

У Рівному 11-13 серпня відбудеться перший у місті хакатон, на якому рівняни протягом 48 годин обговорюватимуть ідеї щодо створення цікавих та корисних додатків на смартфони про місто.

Організаторами проекту виступили громадські активісти Роман Денисюк, Зураб Кантарія, представник "Soft Serve" Сергій Сидорчик та маркетолог Павло Алексєвич.

Та цікавим такий захід буде не тільки для людей зі світу програмування, а й рівнянам, які мають ідеї корисних додатків. Тож долучитися зможе кожен, головне – вірити у свій проект і зуміти гідно його представити, адже ним повинні зацікавитися програмісти.

9 серпня відбудеться пре-паті для тих, хто вже зареєструвався. Цього дня учасники зможуть познайомитися, знайти однодумців та сформувати команди для хакатону. А вже 11 серпня о 17.30 розпочнуться 48-годинні обговорення, результатом яких стане представлення в неділю ввечері, 13 серпня, найцікавіших ідей, які отримають підтримку. Організатори готові розкручувати не одну і не дві хороші пропозиції, а 5-6. Головне, щоб вони були справді цікавими та потрібними місту та людям.

Мають ідеї й самі організатори.

Представник «Soft Serve» Сергій Сидорчук  пропонує можливість стежити за рухом маршруток через смартфон і навіть «лайкати» ті, в яких сподобалось їхати.

Громадський активіст Зураб Кантарія хотів би створити додаток, який дасть змогу сфотографувати проблемну ділянку в місті, позначити її на карті, повідомивши таким чином про неї комунальників. Це може бути дірка в асфальті, повалене дерево тощо.

Найкращі проекти планують повністю розробити до кінця року, а далі інтегрувати їх у міський побут.

Отож, запрошуємо до участі в хакатоні, насамперед, представників ІТ-технологій  нашого університету та всіх, хто має цікаві та креативні ідеї щодо створення корисних додатків на смартфони про місто.

Реєстрація за посиланням.назад