Університет

«Noosphere StudTechFest» у Рівному

«Noosphere StudTechFest» у Рівному

23 лютого у Національному університеті водного господарства та природокористування відбудеться грандіозний інформаційно-просвітницький захід – «Noosphere StudTechFest». Серед доповідачів – провідні спеціалісти інжинірингової школи «Noosphere Engineering School» – інноваційного науково-інвестиційного проекту, одного із провідних бізнес-акселераторів України.

До Вашої уваги будуть представлені доповіді про інноваційні технології для збереження екосистем, робототехнічні розробки,  презентація «ArtOS», «Моя поліція», різноманітні експозони та багато чого не менш цікавого.

До участі у заході запрошуються усі учні шкіл, студенти та жителі міста Рівне.

Дата: 23 лютого, початок реєстрації об 11.00.

Місце: головний корпус НУВГП, Соборна, 11, Креативний простір Open Office (162 ауд.)

Детальний план заходу Ви можете знайти у прикріпленому файлі.

До слова: «Noosphere Engineering School» – це спільний проект компанії Ноосфера і провідних університетів України – центр досліджень і проектної діяльності, синергія зусиль експертів, студентів і ентузіастів, каталізатор проривних інновацій на стику науки і бізнесу. В рамках проекту топ-менеджери компанії Ноосфера діляться зі студентами знаннями і практичним досвідом, а викладачі і професорський склад університетів – науковими, емпіричними та теоретичними рішеннями. Такий синтез теорії і практики дозволяє створювати і реалізовувати інноваційні ідеї.

Графік проведення заходуназад