Університет

Мобільні каси з продажу залізничних квитків відкрито на території університету

Мобільні каси з продажу залізничних квитків відкрито на території університету

Приємний подарунок студентам зробили адміністрація ВУЗу та ПриватБанк напередодні новорічних свят. Купити квитки на потяги можна не виходячи з гуртожитку! Спільно з ПриватБанком у грудні розпочинають роботу мобільні каси, які працюватимуть на території університету та надаватимуть студентам повний спектр банківських послуг, головна з яких - квитки на залізничні потяги з 50 % знижкою для студентів.

Виїздні мобільні залізничні каси працюватимуть щоденно  з 6 до 16 грудня за наступним графіком:

з 10 до 14 год у корпусі № 2
з 16 до 18 год у гуртожитках

Сервіс продажу залізничних квитків у ПриватБанку набагато зручніший, ніж купівля у вокзальних касах і на інших сайтах. Адже за 2 хвилини можна обрати потрібний рейс, потяг, найкращі місця та вартість, а головне - самому контролювати замовлення квитка поряд з спеціалістом банку.

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ: Купуючи квитки на поїзд в ПриватБанку Ви економите час і гроші на дорогу на вокзал;

ВСІ квитки зберігаються в Вашому "архіві квитків" і при необхідності Ви завжди можете роздрукувати повторно квиток в будь-якому відділенні або в терміналі самообслуговування, або в Приват24, або на сайті bilet.pb.ua;

Кваліфіковані  СПЕЦІАЛІСТИ на on-line схемі розташувань місць у потязі, допоможуть Вам вибрати поїзд і найзручніші місце, на відміну від кас залізничного вокзалу, де у черзі до касового віконця цього зробити неможливо.

ВАЖЛИВО, що квитки не потрібно обмінювати в касах на звичайні. Можна купити максимально за 45 діб до відходу поїзда, мінімально - за 30 хвилин до  його відправлення. Є пільги для дітей до 14 років і студентів (до 50% від повної вартості проїзду).

Відділення та термінали ПриватБанку у НУВГП:

  • другий корпус НУВГП (вул. Олекси Новака, 75) - відділення (самообслуговування);
  • четвертий корпус НУВГП (вул. Вячеслава Чорновола, 41) - термінал;
  • гуртожиток №6 НУВГП (вул. Вячеслава Чорновола, 53) - термінал. 


назад