Університет

Наука, освіта та промисловість Чи є чим пишатися?

“Незалежність” – це не статус на папері та не політичне гасло! Запорукою держави, якою можна пишатися є незалежна і сильна наука, сучасна освіта та розвинена промисловість. Геополітичну незалежність необхідно підкріплювати сталим ростом в цих фундаментальних сферах діяльності країни.

Які досягнення в науці здобула Україна з 1991 року? Чи є ці досягнення взагалі? Відповідь на це питання Ви отримаєте на нашому вебінарі 20 серпня

Тема: "Наука, освіта та промисловість незалежної України. Чи є чим пишатися?"

Реєструйтесь за посиланням: bit.ly/NES_Webinar_registration

Ключовий спікер:

• Віцепрезидент Національної академії наук України, Загородній А. Г. з доповіддю: "Українська наука: від фундаментальних  досліджень до інновацій"

Анатолій Глібович – фізик-теоретик і організатор науки, академік НАН України, директор Інституту теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова НАН України, доктор фізико-математичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки.

Також виступатимуть:

Ви дізнаєтесь:

• Чим живе українська наука 29 років незалежності?

• Чи можна заснувати технологічний стартап, залишаючись студентом Українського ЗВО?

• Як побудувати високотехнологічне виробництво в реаліях українського ринку?

• Відповіді на ваші питання щодо теми вебінару.

Кількість учасників обмежена. Реєтрація обов'язкова.

Час проведення: 20 серпня | 16:00-17:30
Місце: online | Участь безкоштовна після реєстрації

Організатори: Київський академічний Університет, Національна академія наук України та Інжинірингова школа Noosphere.

Подія у ФБ