Університет

ІV Літній табір для студентів You Camp

ІV Літній табір для студентів You Camp

Cтипендіальна програма Фонду Віктора Пінчука «Завтра.UA» за підтримки Фундації Coca-Cola оголошує конкурс на участь у четвертому  літньому таборі “YOU Camp – Youth, Opportunities, Unity” серед українських студентів 1-6 курсів. Половина з обраних студентів буде представляти тимчасово переміщені університети із окупованих територій Сходу України, а друга половина – університети інших регіонів. Вони разом працюватимуть над проектами, спрямованими на сталий економічний та соціальний розвиток України.

У зв’язку з карантинними обмеженнями цього року YOU Camp відбудеться в онлайн-форматі. 

Для участі необхідно до 18 липня 2020 року заповнити заявку (українською мовою) за посиланням: (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSecVySM-liq6SwCdaLnXTPVer-Kw0eKybY5r5iOePK77AlMeA/viewform). Результати відбору будуть повідомлені 23 липня. Дата проведення: з 1 до 9 серпня 2020 року.

YOU Camp чекає активних студентів, які зможуть отримати практичні навички з розробки та реалізації проектів, менторську підтримку від експертів різних галузей та встановити нові корисні контакти. Учасники літнього табору дізнаються, як збирати дані та обробляти інформацію, розробляти ефективні бізнес-плани, збирати кошти, а також презентувати проекти клієнтам і громадськості.

Тематика проектів, що будуть розроблятися студентами, буде стосуватися сфер, зазначених у «Цілях сталого розвитку: Україна», серед яких: подолання бідності (ціль #1), міцне здоров’я та благополуччя (ціль #3), якісна освіта (ціль #4), гідна праця та економічне зростання (ціль #8), покращення промисловості, інновацій та інфраструктури (ціль #9), сталий розвиток міст та громад (ціль #11), мир, справедливість та сильні інститути (ціль #16). Проекти-переможці отримають фінансову та експертну підтримку від організаторів.

Якщо ви хочете корисно провести літні канікули, знайти однодумців, спробувати реалізувати свої проекти -  тоді літній табір саме для вас!назад