Від Ірина Анатоліївна Рощик на Четвер, 04 травня 2023
Опубліковано в Громадські обговорення
Відповіді 6
Вподобання 0
Перегляди 323
Голоси 0
Запрошуємо роботодавців, студентів, викладачів та всіх зацікавлених осіб до публічного обговорення Проекту ОПП "Бізнес-аналітика" першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 051 "Економіка" від 2023 року, що знаходиться за посиланням https://docs.google.com/document/d/1CFwybfPzD3aVGeYm5W8oE3bsytOgfr-f/edit?usp=share_link&ouid=116796808290938248824&rtpof=true&sd=true.
У своїй практичній діяльності мені довелося безпосередньо стикнутися з особливостями аналізу бізнес-процесів на підприємстві. Перелік і зміст дисциплін представленої на обговорення освітньої програми повністю забезпечує якісну та кваліфіковану підготовку спеціалістів з бізнес-аналітики. На мою думку, освітньо-професійна програма цілком може бути запроваджена у освітній процес.

Випускник спеціальності «Економіка», ОП «Бізнес-аналітика» 2022 р. Антонюк Станіслав Юрійович, менеджер-аналітик із закупівель ПП "АНТОНЮК БЕТОН" - stasantonyk@gmail.com
Для підсилення аналітичної складової програми пропоную включити дисципліну "Web-аналітика та SEO-просування"
Для забезпечення ПРН-29. Вміння планувати та організовувати бізнес-діяльність (в т.ч. – власний, електронний), пропоную додати дисципліну "Електронний бізнес"
Відкорегувати назву дисципліни ФП 16 Робота з базами даних - "Бази даних та знань" або "Організація баз даних та знань"
·
12 місяців тому
·
0 Вподобання
·
0 Голоси
·
0 Коментарі
·
Освітньо-професійна програма «Бізнес-аналітика» за спеціальністю № 051 «Економіка» містить освітні компоненти, які забезпечують можливість здійснювати всебічний аналіз господарської діяльності виробничих компаній та приймати обґрунтовані рішення для забезпечення їх зростання. Можна відзначити, що особливо актуальними та цікавими є такі компоненти, як Бізнес-аналіз, Аналіз економічної діяльності, Аналітика ринків, Аналіз економічної діяльності в середовищі, Робота з базами даних, Конкурентоспроможність бізнесу. Важливим є гармонізація результатів навчання, задекларованих у програмі, з вимогами більшості роботодавців до працівників на посадах економістів, менеджерів з маркетингу, постачання і збуту, фахівців з управління проектами.

Представлена освітньо-професійна програма «Бізнес-аналітика» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю № 051 «Економіка» кафедри трудових ресурсів і підприємництва НУВГП враховує потреби ринку праці й рекомендується для впровадження у навчальний процес.

Заступник директора ТОВ "Рівне-Борошно" Буковський В.М.
volodymyr.bukovskyi@gmail.com
·
11 місяців тому
·
0 Вподобання
·
0 Голоси
·
0 Коментарі
·
Після ознайомлення зі змістом освітньо-професійної програми «Бізнес-аналітика», хочу наголосити на позитивних змінах її структури і змісту у 2023 році порівняно із програмою 2017 року, за якою навчався я. В програму включено компоненти Публічне мовлення, Робота в команді, Бізнес-комунікації, Управління бізнес-процесами, Візуалізація даних. Результати навчання за цими компонентами поряд з Економікою праці, Управлінням персоналом, Управлінням поведінкою та конфліктами є важливими для управління структурним підрозділом компанії, де я працюю. При виконанні своїх посадових обов’язків мені доводиться також здійснювати аналітичну роботу, що є можливим внаслідок вивчення мною таких компонентів як Аналіз економічної діяльності, Бізнес-аналіз, Управління бізнес-процесами, Економіка підприємства. Вони також збережено в програмі 2023 року.
Отже, рекомендую впроваджувати освітню програму у навчальний процес.
Випускник програми «Бізнес-аналітика» 2020 р., менеджер з навчання та адаптації персоналу ТОВ eCall, Федорович Олександр – sanya98563@gmail.com
·
11 місяців тому
·
0 Вподобання
·
0 Голоси
·
0 Коментарі
·
Ознайомившись зі змістом освітньо-професійної програми «Бізнес-аналітика», хочу відмітити позитивні зміни щодо її структури і змісту у порівнянні з тою, за якою навчався я. Важливо, що автори програми наповнили її дисциплінами (Робота з базами даних, Візуалізація даних, Аналіз економічної діяльності в середовищі Excel), які формують компетентності бізнес-аналітика, що вимагають роботодавці. Водночас в програмі також є дисципліни, які формують компетентності фахівців в сфері економіки, а саме здійснення системного економічного аналізу, пошуку резервів для вдосконалення бізнес-процесів, обгрунтування заходів для їх використання і покращення конкурентоспроможності компаній. Враховуючи це, рекомендую впроваджувати освітню програму у навчальний процес.
Випускник програми «Бізнес-аналітика» 2021 р., заступник начальника ДКД АТ Укрпошта, Костюк Андрій – kostiuk.a_em18@nuwm.edu.ua
·
11 місяців тому
·
0 Вподобання
·
0 Голоси
·
0 Коментарі
·
Гломб Володимир Олександрович, приватний підприємець, м. Рівне
Запропонована освітньо-професійна програма зі спеціальності 051 "Економіка" дає змогу сформувати не тільки знання, а й практичні вміння ведення власного бізнесу, оскільки там відведено достатньо часу на дисципліни "Підприємницька діяльність", "Організація власного бізнесу", "Аналітика ринків", "Бізнес-аналіз", "Облік і звітність в бізнесі", "Управління ризиками", "Системи і механізми регулювання бізнесу", "Ринкова інфраструктура", "Конкурентоспроможність бізнесу", "Управління витратами і ціноутворення", "Фінансове забезпечення бізнесу", "Бізнес-планування", "Інвестування", "Діловодство в бізнесі". Відтак, на мою думку, зміст програми відповідає заявленим особливостям програми. З огляду на важливість розвитку малого та середнього бізнесу для розвитку економіки таку програму варто впроваджувати в навчальний процес.
·
11 місяців тому
·
0 Вподобання
·
0 Голоси
·
0 Коментарі
·
Представлена для громадського обговорення освітньо-професійна програма «Бізнес-аналітика» дає змогу сформувати компетентності та програмні результати навчання здобувачів вищої освіти за спеціальністю «Економіка». Зокрема, здатність проводити економічний аналіз функціонування та розвитку суб’єктів господарювання, оцінку їх конкурентоспроможності; здатність вирішувати управлінські завдання щодо оцінювання та забезпечення економічної ефективності та конкурентоспроможності бізнесу на основі використання його ресурсного потенціалу. Разом з тим, в програмі є також компоненти (Зовнішньо-економічна діяльність підприємств, Світове господарство та міжнародні економічні відносини, Іноземна мова та Іноземна професійного спрямування), які формують компетентності та програмні результати для роботи економістів у компаніях з іноземними інвестиціями, якою є ПрАТ «Вераллія Україна».
В цілому вважаю, що зміст освітньо-професійної програми «Бізнес-аналітика» відповідає сучасним вимогам до фахівців, перелік яких наведено в програмі.

Менеджер з персоналу ПрАТ «Вераллія Україна І.О. Присяжнюк
inna.prysiazhniuk@ext.verallia.com
·
11 місяців тому
·
0 Вподобання
·
0 Голоси
·
0 Коментарі
·
Переглянути повний допис