Від Василь Михайлович Корбутяк на Середа, 26 липня 2023
Опубліковано в Громадські обговорення
Відповіді 3
Вподобання 1
Перегляди 302
Голоси 0
За посиланням https://docs.google.com/document/d/1M9hPbrxjgR3Irwm5d_xO2GblJ9625zj0/edit?usp=sharing&ouid=102726909025284385933&rtpof=true&sd=true
представлено освітньо-професійну програму «ГЕОІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ І ТЕХНОЛОГІЇ» другого рівня вищої освіти за спеціальністю 193 "Геодезія та землеустрій".
Програма розроблена відповідно до Стандарту вищої освіти другого (магістерського) рівня галузі знань 19 Архітектура та будівництво зі спеціальності 193 Геодезія та землеустрій, затвердженого та введеного в дію наказом Міністерства освіти і науки України від 10 липня 2023 р. № 835.
З великим задоволенням хочу поділитися своїми враженнями про проект освітньо-професійної програми "Геоінформаційні системи і технології". Цей проект виявився надзвичайно цікавим та корисним для мене як для фахівця у галузі просторового планування та землеустрою.
Програма відзначається глибоким і актуальним змістом. Вона надає можливість засвоїти фундаментальні знання в галузі геоінформатики, які є ключовими у сучасному світі. Особлива увага приділяється не лише теоретичним аспектам, але й практичним навичкам. Це велика перевага, оскільки студенти мають можливість негайно застосовувати отримані знання на практиці.
Загалом, програма "Геоінформаційні системи і технології" є незамінним ресурсом для тих, хто цікавиться сучасними геопросторовими технологіями. Вона не тільки надає фундаментальні знання, але й допомагає розвивати навички, які є важливими для кар'єрного зростання.
Експерт з просторового планування та управління природними ресусами Програми "U-LEAD з Європою"
Олександр Придатко
1 рік тому
#39
Освітньо-професійна програма «Геоінформаційні системи і технології» за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій» містить освітні та вибіркові компоненти, які забезпечують можливість здійснювати практичну та теоретичну професійну підготовку спеціалістів.
Магістр з геодезії та землеустрою може працювати в державних, обласних та місцевих органах влади з питань обліку, використання та охорони земель; в проектних і науково-дослідних інститутах із землеустрою; в спеціалізованих, ліцензованих землевпорядних організаціях; на підприємствах і в організаціях, що займаються економічною та правовою діяльністю в галузі земельних відносин; в земельно-оціночних організаціях і підприємствах, пов'язаних з купівлею-продажем земельних ділянок та інших об'єктів нерухомості; містобудівних організаціях.
Загалом є підстави вважати, що освітньо-професійна програма «Геоінформаційні системи і технології» з підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня у Національному університеті водного господарства та природокористування є актуальною, здійснює якісну підготовку фахівців у галузі земельних відносин, раціонального використання та охорони земель.

Оцінювач ТОВ "Нива-Експерт»" Ніколайчук К.М.
km_nikas@ukr.net
·
1 рік тому
·
1 Вподобання
·
0 Голоси
·
0 Коментарі
·
Запропонована освітньо-професійна програма "Геоінформаційні системи і технології" справила враження сучасного та актуального підходу до навчання студенів у цій сфері.
Програма забезпечує оволодіння студентами методами моделювання інформаційних процесів із використанням геопросторових даних та методами формування наборів геоданих для вирішення задач геодезії, землеустрою, кадастру, моніторингу земель та інших сфер. Опанування такої програми навчить вирішувати комплексні завдання просторового планування, ведення державного земельного кадастру, планування використання та охорони земель, управління земельними ресурсами із застосуванням геоінформаційних систем і технологій.
У загальному освітньо-професійна програма "Геоінформаційні системи і технології" здатна сформувати фахівців у сфері геодезії та землеустрою з комплексним способом мислення, здатних не лише застосовувати існуючі технології виконання робіт, але й інтегрувати знання і розуміння дисциплін суміжних інженерних галузей.

Сертифікований інженер-землевпорядник, сертифікований інженер-геодезист, випускник НУВГП,
Василь Бухальський
·
1 рік тому
·
1 Вподобання
·
0 Голоси
·
0 Коментарі
·
Запропонований зміст освітньо-професійної програми "Геоінформаційні системи і технології" дає можливість здобувачам отримати необхідні знання та навички для професійної діяльності.
Виконання всіх заявлених цілей ОПП вимагає досить інтенсивної роботи від усіх учасників освітнього процесу, оскільки програма передбачає отримання досить великого обсягу знань за короткий період.

Мар’яна Гардамала, Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Рівненській області, начальник тендерно-договірного відділу
·
1 рік тому
·
1 Вподобання
·
0 Голоси
·
0 Коментарі
·
Переглянути повний допис