Наші у Миколаєві!!! Школа профспілкового лідера...

Наші у Миколаєві!!! Школа профспілкового лідера...

В період з 24 по 27 вересня 2014 року голови профбюро навчально-наукових інститутів НУВГП мали змогу взяти участь у V Всеукраїнській Ювілейній школі студентського профспілкового лідера, яку організовували голова та члени студентського профкому Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, що знаходиться в Миколаєві.   Це  було просто неймовірно. В нас залишилось море позитивних емоцій та приємних спогадів. Далі, детальніше про всі події, які ми пережили за ці 3 дні.

Загальний збір всіх учасників проводився в актовій залі НУК ім. адм. Макарова, там і відбувалась реєстрації. Студентів пригощали кавою, чаєм та печивом. Далі нас повезли в спортивно-оздоровчий табір «Корабел», с. Коблеве, Миколаївської області, де і пробігли ці щасливі та незабутні дні.

Заселення, обід, знайомство з організаторами, жеребкування, формування команд, розподіл на екіпажі, невеличкі екскурсії до моря. Ця школа з перших хвилин почала відрізнятись від попередніх шкіл, і не даремно, адже вона була ювілейною. Цікаво те, що рівно 5 років тому в 2010 році перша Всеукраїнська школа студентського профспілкового лідера також відбувалась на базі відпочинку «Корабел». Тому і назва V школи була відповідною «В родную гавань из земель далеких неспешно возвращались корабли…».

Першим завданням для учасників був конкурс «Візитна картка екіпажу «По морям, по хвилям!». Потрібно було придумати назву команди, девіз та представити її. Нашу команду ми назвали «Кактуси», а девізом став вислів «Голими руками нас не візьмеш, а ви спробуйте».

Якщо б я мала можливість розповісти про всі свої враження, то вони не вмістились би навіть на 20 листках формату А4, тому я хочу розповісти лише про ті моменти, які були най неймовірнішими.

Нашій команді дуже сподобався нічний квест «У пошуках смарагдової галявини», який проводився в перший день нашого відпочинку на  території СОТ «Корабел» о 19.30. Дивні завдання із загадками, які розгадати було досить не просто. Але нам це вдалось, адже команда «Кактуси» прибігла другою із дев’яти команд-учсників. Це, на мою думку, був хороший початок нашої гри. За всі конкурси та ігри командам незалежне журі виставляло бали і згідно рейтингової таблиці на закритті школи було нагородження команд-призерів. Але про це згодом.

Другий день розпочався не менш цікаво, ніж закінчився перший. О 8.00 ранку ми мали змогу зайнятись дихальною гімнастикою на березі моря, а також майстер айкідо айкікай Голубов Сергій Дмитрович навчав нас айкі-тактиці та різним прийомам самозахисту. Після сніданку розпочався спортивний блок з командоутворення «Такелаж». Ми мали багато цікавих завдань, які повинні були виконати за певний період часу (15 хв на кожне). Головним тут було те, що для виконання завдань і перемоги команда повинна була працювати як єдине ціле і довіряти всім членам своєї команди. Ну і звичайно нам це вдалось на 100%. Ми і так як одна сім’я, одна команда, але ці всі завдання і ця школа довели це точно.

По закінчення «Такелажа» ми мали адміральську годину, а точніше дегустаційний тур до винзаводу «Коблево». Там нам провели екскурсію, розповіли про технології виробництва різних видів вин, а далі завели на дегустацію, де ми мали змогу спробувати 14 видів вин, а потім у магазині «Вина Коблево» придбати ті, які сподобались найбільше. Ну і вечір другого дня, як і попереднього закінчився веселою вечіркою із конкурсами та дискотекою.

Останній день школи профспілкового лідера почався не менш цікаво ніж попередні. Зранку дихальна гімнастика та айкі-тактика. Потім для команд вчителі проводили тренінги та різноманітні ігри, готуючи нас до ділової гри, як останнього завдання. Після обіду розпочалась ділова гра. Кожна команда повинна була створити своє міністерство на острові і збудувати його інфраструктуру. Наша команда будувала міністерство сільського господарства. Все було дуже цікаво, ми знову працювали  в команді, покладались один на одного, допомагали та працювали дійсно, як єдиний налагоджений механізм. Наші старання не минули даремно, адже ми отримали максимальну кількість балів, ще й додаткові бали за дисциплінованість та зібраність. Команда «Кактуси» із поставленою задачею впоралась на 100% і виклалась на повну.

Ну і, мабуть, найцікавішим і довгоочікуваним моментом було закриття школи та вручення сертифікатів і нагород. Учасників V школи вітала КВН команда із смішними жартами, пісні, танці, приємні слова та посмішки. Далі було нагородження і як вже згадувалось, наші старання не були даремними, адже команда «Кактуси» виборола 3 місце. Нас нагородили дипломом та бронзовими медалями. На мою думку, це є хорошим показником на Всеукраїнських «змаганнях» команд профспілкових лідерів. Після закінчення офіційної частини всі мали змогу пригоститись шампанським, солодощами, фруктами та шоколадним фонтаном. Заключна дискотека також порадувала,  адже тривала майже до ранку.

За весь період перебування в СОТ «Корабел» ми завели собі багато нових знайомств, здружились із профспілковими лідерами різних міст України, відкрили для себе багато щирих та добрих людей, знайшли нових друзів та колег. Все було на такому високому рівні, що ніхто із присутніх не залишився засмученим чи не задоволеним. Це були найкращі дні, проведені серед хороших людей. Вони назавжди залишаться у нашій пам’яті теплими та приємними спогадами. Дякуємо всім організаторам та учасникам. Чекаємо наступної школи, щоб знову поринути в світ цікавого та неймовірного життя профспілкового лідера.

 Наталя Гаврилюк

 назад