Наукова діяльність

Звіт про результати діяльності Ради молодих вчених НУВГП у 2017 році

У вівторок, 24 квітня 2018 р., відбулося засідання ректорату під головуванням ректора проф. Мошинського В.С. На засіданні розглядалося 10 питань, серед яких був звіт про результати діяльності Ради молодих вчених НУВГП у 2017 році та перспективний план діяльності новообраної РМВ.

За результатами діяльності РМВ доповідав заступник голови РМВ к.т.н., доц. Грицина О.О. У звіті йшлося про організацію Міжнародних науково-практичних конференцій молодих науковців, аспірантів та студентів на базі НУВГП.  За сприяння представників РМВ було проведено конкурс «Кращий молодий науковець 2016».

Членами РМВ спільно з партнерами підготовлено та подано грантові заявки за 5 науковими міжнародними грантами, молоді вчені НУВГП за сприяння Ради молодих вчених НУВГП прийняли участь та виграли Стипендію Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених, підготували та подали 8 проектів на конкурс проектів молодих вчених.

Олександр Олексійович зазначив, що РМВ НУВГП систематично здійснює обмін актуальною інформацією про наукові заходи, наукові новини, бере участь у наукових дискусіях за участю Рад молодих вчених інших ВНЗ, популяризацію наукових конференцій, конкурсів молодих вчених, аспірантів, студентів.

Згідно поданих службових записок директорів ННІ було оновлено склад Ради Молодих Вчених НУВГП та обрано голову РМВ – д.е.н., доц. Осадчу О.О.

Ольга Олексіївна представила перспективний план діяльності РМВ на І півріччя 2018 року, висловивши надію посилити роль і значення РМВ у науковій діяльності університету, сприяти поглибленню співпраці зі студентською обдарованою молоддю.назад