Наукова діяльність

Урочистості до Дня науки РМАНУМу та нагородження молодих вчених

17 травня 2018 року в День свята Вознесіння Господнього та День української вишиванки до Дня науки відбулася Підсумкова сесія Рівненської Малої академії наук учнівської молоді. Захід проходив у Рівненському обласному українському академічному музично-драматичному театрі, де зібралося понад 330 переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України, їх наукові керівники, директори кращих навчальних закладів Рівного та Рівненщини, керівники гуртків РМАНУМ, вчителі та молоді вчені закладів вищої освіти області.

З вітальним словом виступив заступник начальника управління – начальник відділу виховної роботи та соціального захисту дітей управління освіти і науки облдержадміністрації освіти і науки Рівненської облдержадміністрації Олег Миколайович Пекарський. Він вручив Почесні грамоти управління кращим освітянам краю за багаторічну сумлінну працю, результативну підготовку переможців ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

Завітали на свято Голова Рівненської обласної ради Олександр Юрійович Данильчук та Заступник голови з гуманітарних питань Рівненської обласної державної адміністрації Світлана Кирилівна Богатирчук-Кривко. Очільник обласної ради вручив нагороди кращим молодим науковцям – сертифікати на отримання обласних премій молодим науковцям Рівненщини за заслуги та досягнення в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічні розробки. Таких премій в області щороку присуджується лише 5. Цьогоріч вперше молоді вчені НУВГП, які є членами Ради молодих вчених, отримали відразу 2 премії – д.е.н., доц. Осадча Ольга і колектив-подружжя к.т.н. Жуковська Наталія та Жуковський Віктор. Розмір премій складає 10 тис. грн. кожна.

Привітав присутніх у залі і директор Рівненської Малої академії наук учнівської молоді Олександр Анатолійович Андрєєв, який побажав юним науковцям здійснення їхніх задумів і мрій. А далі були нагороди від Національного центру «Мала академія наук України», грамоти від Рівненської Малої академії наук учнівської молоді та відзнаки у номінаціях «Найкращий» і «За особливі заслуги». Грамоту в номінації «За особливі заслуги» та підготовку переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт отримав Заступник голови Ради молодих вчених НУВГП ­– к.т.н. Сергій Куницький.

Такий захід був досить цікавим та залишив приємний слід у нашій пам’яті у вигляді наукових досягнень та нагород.

Бажаємо подальшого успіху, наукового зростання та підкорення нових вершин!