Наукова діяльність

Оголошується конкурс «Найкращий молодий науковець Національного університету водного господарства та природокористування 2014 року»

Ректорат та Рада молодих вчених НУВГП оголошують конкурс «Найкращий молодий науковець Національного університету водного господарства та природокористування 2014 року». Основною метою конкурсу є стимулювання наукової діяльності молодих вчених НУВГП та визначення орієнтирів для подальшого професійного розвитку.

Крайній термін подання документів – травня 2015 року.

Вручення почесних грамот та призів переможцям здійснюватиметься на урочистому засіданні Вченої ради НУВГП з нагоди дня Науки.

До участі в конкурсі допускаються молоді вчені НУВГП у віці до 35 років включно на момент проведення конкурсу. Учасникам необхідно заповнити анкету (додаток 1) та оцінку рейтингу (додаток 2) і надіслати їх на е-mail: rmv_nuwm@i.ua з поміткою теми листа «Конкурс», а також надати копії підтверджуючих документів у відділ аспірантури (Мамай Людмилі Миколаївні) в кімнату 120а.

Повна інформація щодо проведення конкурсу та його результатів буде висвітлюватися на веб-сторінці Ради молодих вчених: http://nuwm.edu.ua/rada-molodikh-vchenikh/ogholoshennja

Додаток 1

Додаток 2назад