Наукова діяльність

Міжнародний досвід - представник Ради молодих вчених у Берліні

З 7 по 9 жовтня 2014 року в столиці Німеччині – Берліні, відбулася найвизначніша подія року в галузі геодезії – 20-та ювілейна конференція ІНТЕРГЕО-2014. Її відвідав і представник Ради молодих вчених НУВГП, доцент кафедри геодезії та картографії – Янчук Олександр Євгенович.  

INTERGEO – це місце зустрічі тисяч спеціалістів у сфері геодезії, геоінформатики, фотограмметрії та дистанційного зондування зі всього світу. На виставці  можна ознайомитися з ключовими тенденціями розвитку галузі, новітніми технологіями, програмними продуктами та найсучаснішим обладнанням, що презентується більш ніж 500-ма провідними світовими компаніями. Цього року захід відвідало більше 16 000 учасників з 92 країн світу.

Найбільші експозиції представили такі відомі фірми, як Leica Geosystems, Topcon, Trimble, Sokkia, Faro, South Surveying, Esri та багато інших. Відвідувачам було представлено сучасні геодезичні прилади та програмне забезпечення для опрацювання й інтерпретації отриманих результатів. Також, на оглядовому майданчику демонструвалися сучасні картографічні мобільні комплекси, а на летовищі – безпілотні літальні апарати.

На зворотній дорозі вдалося відвідати і фізико-математичний салон, розташований на території Дрезденського Цвінгера. У ньому виставлені рідкісні астрономічні та геодезичні інструменти, збірка старовинних небесних і земних глобусів тощо.назад