Зустріч викладачів ННІВГП з учнями м Остріг

17 квітня в рамках проведення профорієнтаційної та інформаційно-освітньої програми НУВГП викладачі навчально-наукового інституту водного господарства та приробооблаштування, зокрема завідувач кафедри гідротехнічного будівництва та гідравліки к.т.н.,  доцент Шинкарук Любомир  Антонович та к.т.н., доцент кафедри гідроінформатики  Романюк Іван Васильович відвідали Острозьку ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Острозький НВК "Школа I-III ст.-гімназія" та Школу №3. Викладачі провели бесіду інформаційного характеру щодо навчання в університеті та навчально-наукових інститутах на різного роду спеціальностях та освітніх програмах, порядку реєстрації для вступу та порядку проведення вступної кампанії.

Профорієнтаційна робота сприяє вибору профілю навчання та сфери майбутньої професійної діяльності, а також виробленню у школярів свідомого ставлення до праці, професійному самовизначенню в умовах свободи вибору сфери діяльності відповідно до своїх можливостей, здібностей і з урахуванням вимог ринку праці. Зустріч пройшла в дружній, теплій атмосфері в режимі діалогу, задавалося безліч запитань, що свідчить про те, що учні зацікавились інформацією.