Зустріч викладачів ННІ ВГП з студентами Вищого професійного училища №22 м Сарни

06.04.2017 року відбулась зустріч представників Навчально-наукового водного господарства та природооблаштуванняНаціонального університету водного господарства та природокористування із студентами Вищого професійного училища №22 міста Сарни. Серед виступаючих на заході був  заступник директора ННІВГП доцент Турченюк В.О. та доценти кафедри природооблаштування та гідромеліорацій Волк П.П., Мендусь С.П.,
Коптюк Р.М.  Представники університету повідомили студентів про умови вступу до університету на базі ступеня «Молодший спеціаліст», напрями, спеціальності та особливості навчання в НУВГП, його потужний професорсько-викладацький склад та матеріально-технічну базу.

Студенти коледжу були активними, зацікавились отриманою інформацією та отримали відповіді на свої запитання. Присутнім були роздані інформаційні буклети про спеціальність 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології" Національного університету водного господарства та природокористування.