зустріч студентів та викладачів ННІ ВГП присвячена відзначенню 100-річчя НУВГП

У понеділок 28 відбулася зустріч студентів та викладачів ННІ ВГП з ветеранами університету присвячена відзначенню 100-річчя з дня заснування НУВГП.

На зустріч були запрошені Соляной І.О. випускник Київського гідромеліоративного інституту, Палюшек Е.К., Нестерук Й.П.

Вони розповіли студентам та викладачам ННІВГП про свої студентські роки та навчання в нашому університеті, його історію.

Перед студентами також виступив директор ННІВГП д.т.н., професор Хлапук М.М. та д.т.н. професор Гурин В.А.

Учасників зустрічі привітав творчий колектив інституту під керівництвом Адама Адамовича. З музичними композиціями виступали студенти Повх Сергій, Ніверчук Максим та Миронець Іванна.

Завершилася зустріч святковим фуршетом. Студентів та гостей пригостили чаєм та святковим тортом.