Запрошує на роботу Виноградівська ПМК-78

Запрошує на роботу Виноградівська ПМК-78

Сьогодні наш ННІ ВГП відвідав керівник Приватного акціонерного товариства "Виноградівська пересувна механізована колона № 78" Вайда Йосип Адальбертович.

Дане підприємство виконує роботи з промислового та цивільного будівництва, займається проектуванням та будівництвом гідротехнічних споруд, дамб, берегоукріплень, водопровідних і каналізаційних мереж, газопроводів; реконструкцією і технічним вдосконаленням діючих меліоративних систем; виробництвом будівельних матеріалів, конструкцій та деталей та ін. [ http://buvrtysa.gov.ua/newsite/?page_id=314http://pmk78.pat.ua/  ]

Для виконання робіт в наявності основні види будівельної та землерийної техніки: бульдозери різної потужності, сучасні екскаватори з об’ємом ковша від 0,2 до 1,5 м3; автомобілі вантажопідйомністю до 25 тон, автокрани та бетонозмішувачі.

За останні роки підприємство виконувало та виконує різноманітні будівельно-монтажні роботи, як на гідротехнічних об’єктах, так і на об’єктах промислового та цивільного будівництва.

Йосип Адальбертович розказав студентам 4 та 5 курсів про роботу свого підприємства, особливості проектування та будівництва сучасних гідротехнічних споруд в закарпатському регіоні.

Також було запропоновано студентам проходження практики на даному підприємстві, зокрема бути присутніми на будівельних об’єктах та опанувати основи роботи інженера-гідротехніка.

Йосип Адальбертович наголосив про багаторічну гарну репутацію випускників нашого інституту і тому запросив майбутніх випускників працювати в ПрАТ"Виноградівська ПМК-78". Зокрема пропонуються посади інженера-проектувальника та майстра-виконроба. Заробітна плата спочатку від 5 тис. грн. буде зростати із підвищенням кваліфікації. Також молоді фахівці будуть забезпечені житлом (чого нажаль багато працедавців сьогодні не надають).

За довідковою інформацією можете звертатись до в.о. зав.каф. гідроінформатики Клімова С.В.назад