Заняття на польдерній системі "Іква"

26 квітня 2016 року студенти напрямку підготовки «Гідротехніка (водні ресурси)» провели виїздне заняття на ділянку польдерного осушення в СВК «Рачин» О.С. «Іква». Дана меліоративна система експлуатується Дубенським міжрайонним управлінням водного господарства при рівненському обласному управлінні водних ресурсів Державного агентства водних ресурсів України.

На даний час до зони обслуговування Дубенського міжрайонного управління водного господарства входять: Дубенський , Демидівський , Здолбунівський , Млинівський , Острозький та Радивилівський райони з загальною площею осушених земель 45,4 тис.га.

Студенти та викладачі ознайомились з конструкцією та роботою даної польдерної системи, спостерігали за роботою насосної станції при відкачуванні води. Під час проведення заняття студенти наочно побачили як проводяться експлуатаційні заходи на системі, зокрема на шлюзі-регуляторі ШР№1 МК «Іква» ПК 200+57 та проводили регулювання пропускної здатності шлюзу.

Викладачі та студенти дякують працівникам Дубенського міжрайонного управління водного господарства за проведене заняття та можливість детальніше ознайомитись з роботою польдерної системи і особливостями роботи за фахом.

Після проведення занять студенти відвідали дубенський замок.