Захист магістерських робіт та дипломних проектів студентів спеціальності «ВОДОПОСТАЧАННЯ та ВОДОВІДВЕДЕННЯ»

МИ – МАЙБУТНЄ НАШОЇ ВЕЛИКОЇ ДЕРЖАВИ !

17 червня почала роботу Державна екзаменаційна комісія по захисту магістерських робіт та дипломних проектів студентів спеціальності 8.06010108 та 7.06010108 «ВОДОПОСТАЧАННЯ та ВОДОВІДВЕДЕННЯ». Голова комісії директор кооперативно-державного проектно-вишукувального інституту «Рівнеагропроект» Мулик В.В.; члени комісії: д.т.н., професор, завідувач кафедри водопостачання, водовідведення та бурової справи Орлов В.О.; д.т.н., професор кафедри водопостачання, водовідведення та бурової справи Ковальчук В.А.; д.т.н., професор, завідувач кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності Филипчук В.Л., к.т.н., доцент кафедри водопостачання, водовідведення та бурової справи Шадура В.О.

На розгляд комісії представлені оригінальні магістерські роботи, дипломні проекти з водопостачання та водовідведення.

В цьому році захист робіт здійснюється під гаслом « Ми любимо свою Батьківщину. Наша Україна – єдина держава. Ми – майбутнє нашої держави, її гордість». Тому усі майбутні спеціалісти і магістри вийшли на захист своїх робіт у вишиванках, з українською символікою, символізуючи любов і шану до своєї квітучої Країни.