Захист магістерських робіт та дипломних проектів студентів

Захист магістерських робіт та дипломних проектів студентів Навчально-наукового інституту водного господарства та природооблаштування

З 18 червня 2013 р. розпочали свою роботу Державні екзаменаційні комісії (ДЕК) із захисту магістерських робіт та дипломних проектів студентів Навчально-наукового інституту водного господарства та природооблаштування

Всього в лекційних аудиторіях четвертого корпусу сьогодні одночасно працювали чотири Державні екзаменаційні комісії для захисту робіт зі спеціальностей 8.06010301,  7.06010301 “Гідромеліорація”  та 8.06010108,  7.06010108 “Водопостачання та водовідведення”, які очолюють провідні фахівці у галузі водного господарства та природооблаштування, а також водопостачання та водовідведення:

Бахмачук Юрій Йосипович, заступник начальника Волинського облводгоспу;

Каменчук Леонід Іванович, начальник Рівненського обласного управління водних ресурсів;

Горносталь Юрій Данилович, голова правління КП ‟Житомирводпроект„;

Мулик Віктор Володимирович, директор інституту “Рівнеагропроект”.

Членами комісій також є провідні викладачі кафедр Навчально-наукового інституту водного господарства та природооблаштування, серед яких 7 докторів технічних наук, професорів.

Захист проходить відповідно затвердженим графікам, а комісії відзначають достатньо високий рівень підготовки студентів і якість виконання магістерських робіт та дипломних проектів.