захист магістерських робіт студентів (магістрів) ОП "Раціональне використання та охорона водних ресурсів"

захист магістерських робіт студентів (магістрів) ОП "Раціональне використання та охорона водних ресурсів"

Сьогодні, 27 грудня відбувся захист магістерських робіт студентів (магістрів) VІ курсу денної форми навчання навчально-наукового інституту водного господарства та природооблаштування спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» за освітньою програмою «Раціональне використання та охорона водних ресурсів».

Голова державної екзаменаційної комісії - Коломис Станіслав Михайлович, начальник Виноградівського міжрайонного управління водного господарства (м. Виноградів Закарпатська область). У вітальному слові він відмітив високий рівень підготовки наших магістрів і запрошував їх працювати за набутою спеціальністю на Закарпатті, яке вкрай зацікавлене в спеціалістах – гідротехніках. Станіслав Михайлович наголосив на великих обсягах робіт, які сьогодні реалізуються як у напрямку захисту населених пунктів Закарпаття від повеней та паводків, так і в розвитку малої гідроенергетики.

В цілому магістерські роботи наших студентів присвячені актуальним питанням збалансованого природокористування, реалізації положень Європейської Водної Рамкової Директиви, захисту населених пунктів від шкідливої дії води. Більшість тем мають прикладний характер - раціональне водокористування басейнів і суббасейнів річок, зокрема Західний Буг, Прип`ять та інших, оздоровлення басейну річки Устя, розробка протипаводкових заходів на річці Тиса.

Вітаємо магістрів з присвоєнням кваліфікації «гідротехнік-дослідник» і бажаємо, щоб всі їх плани - амбітні, грандіозні, були реалізовані. Диплом магістра – це одночасно фініш студентського життя і старт професійної діяльності. Тож удалого вам кар’єрного старту! У щасливу путь, випускники!назад