захист магістерських робіт студентів (магістрів) ОП "Раціональне використання та охорона водних ресурсів"

Сьогодні, 27 грудня відбувся захист магістерських робіт студентів (магістрів) VІ курсу денної форми навчання навчально-наукового інституту водного господарства та природооблаштування спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» за освітньою програмою «Раціональне використання та охорона водних ресурсів».

Голова державної екзаменаційної комісії - Коломис Станіслав Михайлович, начальник Виноградівського міжрайонного управління водного господарства (м. Виноградів Закарпатська область). У вітальному слові він відмітив високий рівень підготовки наших магістрів і запрошував їх працювати за набутою спеціальністю на Закарпатті, яке вкрай зацікавлене в спеціалістах – гідротехніках. Станіслав Михайлович наголосив на великих обсягах робіт, які сьогодні реалізуються як у напрямку захисту населених пунктів Закарпаття від повеней та паводків, так і в розвитку малої гідроенергетики.

В цілому магістерські роботи наших студентів присвячені актуальним питанням збалансованого природокористування, реалізації положень Європейської Водної Рамкової Директиви, захисту населених пунктів від шкідливої дії води. Більшість тем мають прикладний характер - раціональне водокористування басейнів і суббасейнів річок, зокрема Західний Буг, Прип`ять та інших, оздоровлення басейну річки Устя, розробка протипаводкових заходів на річці Тиса.

Вітаємо магістрів з присвоєнням кваліфікації «гідротехнік-дослідник» і бажаємо, щоб всі їх плани - амбітні, грандіозні, були реалізовані. Диплом магістра – це одночасно фініш студентського життя і старт професійної діяльності. Тож удалого вам кар’єрного старту! У щасливу путь, випускники!