Захист дипломних проектів в Закарпатському НКЦ НУВГП

В Закарпатському навчально – консультаційному центрі Національного університету водного господарства та природокористування (Закарпатський НКЦ НУВГП) успішно відбувся захист дипломних проектів студентами спеціальності 7.06010301 “Гідромеліорація”.

Це вже п’ятий випуск студентів даної спеціальності, які навчались в навчально – консультаційному центрі НУВГП на Закарпатті - найбільш забезпеченій водними ресурсами області України.

В цьому році до захисту були представлені шість дипломних проектів, які виконані на замовлення виробництва щодо вирішення проблем протипаводкового захисту населених пунктів Закарпатської області, а також щодо покращення роботи існуючих гідромеліоративних систем. Розглядались питання проектування гідротехнічних і гідромеліоративних споруд, організація і технологія їх будівництва, експлуатаційні заходи.

Відмінними оцінками були відзначені два дипломних проекти: “Організація і технологія будівництва при захисті від затоплення водами р. Тиса с. Костилівка Рахівського району Закарпатської області”, який виконала Продан Тетяна Олегівна та “Організація і технологія будівництва правобережної дамби р.Тиса в с.м.т. В.Бичків Рахівського району Закарпатської області”, який виконала Ярінко Оксана Іванівна.

Державна екзаменаційна комісія відмітила достатньо високий рівень виконання та захисту дипломних проектів. Всі проекти виконані на основі реальних об’єктів, з використанням сучасних технологій. Більшість таких об’єктів або ще знаходиться на етапі проектування, або були побудовані в останні 3 – 7 років.