Захист дипломних проектів та магістерських робіт зі спеціальності “Гідротехнічне будівництво”

Захист дипломних проектів та магістерських робіт зі спеціальності 7.06010102, 8.06010102 “Гідротехнічне будівництво”

17-18 червня відбувся захист дипломних проектів студентів, що навчаються за спеціальністю “Гідротехнічне будівництво”. На розгляд Державної екзаменаційної комісії під головуванням першого заступника генерального директора ПАТ “Укргідроенерго” професора Поташника Семена Ізрайлевича було представлено 16 дипломних проектів та 7 магістерських робіт. Всі роботи були успішно захищені.

Тематика робіт охоплювала гідротехнічні споруди гідроелектростанцій,  гідроакумулючих та атомних електростанцій. Шість із представлених робіт було присвячено актуальній темі будівництва та реконструкції малих ГЕС, в тому числі на ділянках гірських Карпат. Не залишилися поза увагою і такі актуальні теми, як системи автоматизованого контролю за станом гідротехнічних споруд діючих гідровузлів. В магістерських роботах було використано дані лабораторних досліджень, отримані на діючий моделі водозливної греблі, що знаходиться в гідравлічній лабораторії кафедри гідротехнічного будівництва.

Членами ДЕК було відмічено високий рівень дипломних проектів і магістерських робіт та їх зв’язок із практичними потребами виробництва. 13 робіт оцінено на “відмінно”, 10 – на оцінку “добре”.