Захист дипломних проектів спеціалістів 7.06010301 “Гідромеліорація” в Закарпатському НКЦ в 2015р

5 червня 2015р в Закарпатському навчально – консультаційному центрі Національного університету водного господарства та природокористування (Закарпатський НКЦ НУВГП) успішно відбувся захист дипломних проектів студентами спеціальності 7.06010301  “Гідромеліорація”.

Це вже сьомий випуск студентів даної спеціальності, які навчались в навчально – консультаційному центрі НУВГП на Закарпатті - найбільш забезпеченій водними ресурсами області України.

В цьому році до захисту були представлені три дипломних проекти, які виконані в напрямку проектування нових та покращення роботи існуючих гідромеліоративних систем. Розглядались питання проектування гідротехнічних і гідромеліоративних споруд, організація і технологія їх будівництва, експлуатаційні заходи.

Відмінними оцінками були відзначені наступні дипломні проекти:

• Проектування осушувальної системи в ПСП «Маяк» Богородчанського району Івано - Франківської області” Смицнюк Людмили Романівни  (керівник проекту к.т.н., доцент кафедри природооблаштування та гідромеліорацій Живиця В.А.)
  • “Організація та технологія реконструкції осушувальної системи каналу Верке на ділянці біля с. Дийда Берегівського району, Закарпатської області Івано - Франківської області” Надь Емеше Калманівни (керівник проекту к.т.н., доцент кафедри  ВГБЕГМС Клімов С.В.)

Державна екзаменаційна комісія відмітила достатньо високий рівень виконання та захисту дипломних проектів. Всі проекти виконані на основі реальних об’єктів, з використанням сучасних технологій.