За крок до енергонезалежності

Студенти 5-го курсу спеціальності «Теплоенергетика» взяли участь у форумі «За крок до енергонезалежності», який проходив 1 жовтня 2014р у м.Львів. Даний захід передбачає поширення інформації серед населення про природні джерела енергії, популяризацію «зелених ідей», навчання та просвітництво у сфері альтернативної енергетики та енергозбереження.У рамках форуму відбулися спеціалізовані виставки:

• Сучасні системи опалення;
  • Вентиляційні системи та обладнання;
  • Котли та котельне обладнання;
  • Сучасні системи енергозбереження;
  • Технології використання відновлювальних джерел енергії;
  • Сонячна енергетика;
  • Вітрова енергетика;
  • Енергетика біомас;
  • Геотермальна енергетика.

На семінарах «Вимоги сьогодення для використання відновлювальної енергії при обігріванні», «Концепції кооперативних котелень на відновлюваній енергії», майбутні спеціалісти-теплоенергетики не тільки ознайомились із світовими технологіями, але й мали змогу поспілкувалися із представниками міжнародних компаній.

Зважаючи на актуальність питання енергетики України, гостроту проблем модернізації та переходу на використання енергоощадних технологій, заходи такого рівня значною мірою допомагають студентам усвідомити значення своєї майбутньої професії та працювати у вірних напрямках, оскільки  енергонезалежність нашої країни – крок до європейського майбутнього.