Water in the sustainable development – challenges and opportunities

Water in the sustainable development – challenges  and opportunities

Літня школа 2017 – «Water in the sustainable development – challenges and opportunities»

Цього року асистент кафедри водної інженерії та водних технологій, к.т.н. Приходько Н.В. була обрана представником від України для участі у Літній школі «Water in the sustainable development – challenges and opportunities», що проходила у м. Варшава (Польща) 9-16 липня 2017 року, організована Global Water Partnership Central and Eastern Europe.
Участь у літній школі є значним як професійним, так і особистим досвідом, оскільки учасниками школи є молоді науковці з різних галузей водного господарства й різних країн центральної та східної Європи.
Викладачами літньої школи була приділена значна увага вивченню питань пов’язаних з інтегрованим управлінням водних ресурсів (IWRM), зокрема процесу планування та практичних інструментів, а також інформації щодо останніх досліджень змін клімату та їх можливих наслідків для країн центральної та східної Європи.
Щодо подальших планів, то учасники літньої школи планують і надалі підтримувати між собою зв'язок, продовжуючи спільно працювати над проектом, який був започаткований ними в рамках літньої школи, та працювати над створенням громадської організації спрямованої на підвищення обізнаності європейської молоді з проблемами використання і охорони водних ресурсів та можливими шляхами їх вирішення.