Всеукраїнська науково-практична конференція ВОДОГОСПОДАРСЬКО- ЕНЕРГЕТИЧНИЙ КОМПЛЕКС УКРАЇНИ: ПЕРСПЕКТИВИ ТА ШЛЯХИ ЙОГО РОЗВИТКУ

Шановні колеги!
Запрошуємо Вас до участі у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Водогосподарсько-енергетичний комплекс України: перспективи та шляхи його розвитку», яка відбудеться 17-18 жовтня 2018 р. у Національному університеті водного господарства та природокористування (м. Рівне).
Мета конференції - обговорення актуальних проблем розвитку науки та виробництва у галузі водного господарства.
До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів, аспіранти, студенти, практики.
На конференції передбачається робота за напрямами:

• Секція 1. Удосконалення гідротехнічних споруд в контексті кліматичних змін
  • Секція 2. Гідроенергетичні об’єкти та їх дослідження
  • Секція 3. Водогосподарські комплекси в енергетиці, теплоенергетичні об’єкти та їх
  • дослідження
  • Секція 4. Водна інженерія, водні технології
  • Секція 5. Інноваційні технології організації водокористування.
  • Секція 6. Інтегроване управління водними ресурсами
  • Секція 7. Проблеми геології, гідрології, метеорології, кліматології та гідроекології

Робочі мови конференції: українська, польська, англійська, російська.

Сайт конференції: https://sites.google.com/nuwm.edu.ua/vgecu2018/

Телефони для довідок:

• (096)7373627 Ясінська Любов Романівна,
  • (096)684148 Сімаченко Оксана Юріївна,

E-mail для заявок та тез: kaf-gb@nuwm.edu.ua

Конференція 2018