Вручення дипломів випускникам

27 червня 2013 р. в актовій залі НУВГП відбулося вручення дипломів випускникам навчально-наукового інституту водного господарства та природо облаштування денної та заочної форми навчання за спеціальністями «Гідромеліорація», «Водопостачання та водовідведення», «Теплогазопостачання та вентиляція».

Кращим випускникам інституту визнано Гренчишину Олену Василівну і в.о. ректора професор Корецький М.Х. вручив їй золоту медаль та відзнаку президента університету професора Сороки М.П.

За результатами конкурсу на кращу магістерську роботу та дипломний проект визнанні Сенчук С.А., тема магістерської роботи «Природооблаштування водозборів на прикладі ділянки річка Синюха Ульянівського району Кіровоградської області» під керівництвом доцента Козішкурт С.М. та Рокунець К.А., тема дипломного проекту: «Покращення технічного стану та підвищення ефективності експлуатації зрошувальної системи в ПРСП «Жовтневе» Первомайського району Херсонської області» під керівництвом професора Вострікова В.П. вони були нагороджені грамотами, які вручив їм професор Корецький М.Х.

Дипломи з відзнакою отримали випускники: Савич І.В., Гренчишина О.В., Свиденюк В.М., Волошен Ю.Ф., Березнюк С.В., Басюк М.М., Россінський Р.М.

П’ять випускників удостоєні подяки президента НУВГП професора Сороки М.П.

Вручення дипломів проводилось в урочистій обстановці і супроводжувалися концертною програмою колективу художньої самодіяльності навчально-наукового інституту водного господарства та природо облаштування.

Дипломи вручали в.о. ректора НУВГП професор Корецький М.Х., в.о. директора ІВГП доцент Гавриш В.С. та перший заступник директора доцент Турченюк В.О.