Водний тиждень, присвячений Міжнародному дню води на базі Інституту Грунтознавства та Агрохімії НАНА в м. Баку, Азербайжан

Водний тиждень, присвячений Міжнародному дню води на базі  Інституту Грунтознавства та Агрохімії НАНА в м. Баку, Азербайжан

Науковці та викладачі кафедри прородооблаштування та гідромеліорацій прийняли участь у  Водному тижні, присвяченому Міжнародному дню води на базі  Інституту Грунтознавства та Агрохімії НАНА в м. Баку, Азербайжан.

Наші колеги з великим інтересом заслухали доповідь та ознайомились з презентацією за матеріалами колективної наукової монографії «Рис Придунав’я», виданої у 2016 р. і присвяченої 50-річчю початку введення в експлуатацію Придунайських рисових зрошувальних систем в Одеській області на площі близько 13 тис.га.

Розглядається питання налагодження більш тісних зв’язків і співпраці у сфері науки та надання освітянських послуг на взаємовигідних умовах.

Мендусь, Сергій Петрович