ВОДА – ДЛЯ ЖИТТЯ

22 березня ми відзначаємо Всесвітній день води. У цьому році закінчується десятиріччя (2005-2015) під гаслом «Вода – для життя».

Основна ідея заходу – вирішення питань нестачі питної води на планеті, сприяння збереженню водних ресурсів на національних рівнях, об'єднання громадськості, влади і бізнесу навколо глобальних проблем води.

Серед цілей розвитку тисячоріччя була мета: «до 2015 р. скоротити вдвічі число людей, що не мають постійного доступу до безпечної питної води і необхідних умов санітарії».

На скільки вирішене дане питання? Як зберегти водні ресурси? Як покращити якість води?

Ці та інші питання піднімали студенти 1 курсу напряму підготовки «Гідротехніка (водні ресурси)» на «круглому столі», який організувала кафедра природооблаштування та гідромеліорацій.

Перед студентами виступили завідувач кафедри професор Рокочинський А.М., доценти Сапсай Г.І., Козішкурт С.М. та інші.

Цьогорічна тематика Всесвітнього дня води проходить під гаслом «Вода і сталий розвиток». Саме таку назву мала презентація, підготовлена студентами 1 курсу Семенюк Наталією та Хвальком Богданом.

Наші студенти – це майбутні інженери. Але вже сьогодні вони навчаються аналізувати прісноводні ресурси, щоб зрозуміти як вони формуються і переміщаються. Як ми ними користуємося і виснажуємо. Як потрібно раціонально їх використовувати та відновлювати. Які для цього створені технічні й організаційно-господарські системи і механізми.

Світлана Козішкурт