Вітання колективу ННІ ВГП з нагоди Дня народження Хлапука М.М.

Колектив навчально-наукового інституту водного господарства та природооблаштування щиро вітає з Днем народження нашого директора Хлапука Миколу Миколайовича!

Шановний Микола Миколайовичу!

Прийміть наші щирі вітання з днем народження! Ваш професіоналізм та наполеглива праця з розвитку нашого інституту та університету в цілому, забезпечили Вам повагу серед колег не тільки на теренах України але й за її кордонами.

Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років. Живіть довго, в щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!

Колектив ННІ ВГП