Вітаємо з ювілеєм Козішкурт С.М.!

20 серпня 2020 року свій ювілейний день народження святкуєкандидат технічних наук, доцент кафедри водної інженерії та водних технологій Козішкурт Світлана Миколаївна.

Світлана Миколаївна – автор 150 наукових та навчально-методичних праць, у тому числі співавтор 6 монографій і 2 навчальних посібників.

Світлана Миколаївна активно займається не тільки педагогічною та науковою роботою, особливу увагу вона приділяє роботі з талановитою молоддю : під її керівництвом опубліковано більше 50 студентських наукових праць; студенти ставали стипендіатами Стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука; ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади; переможцями та призерами наукових конкурсів НУВГП, конкурсів на кращий дипломний проект, кращу магістерську роботу.

Світлано Миколаївно,  щиро вітаємо Вас з ювілеєм! Бажаємо Вам міцного здоров’я, наснаги, успіхів у підготовці висококваліфікованих фахівців, науковій роботі, благополуччя, нових ідей та оптимізму у житті. Нехай удача завжди буде з Вами у всіх справах та починаннях. Бажаємо Вам реалізації всіх планів, задумів та сподівань!

Дирекція ННІВГП,
колектив кафедри водної інженерії та
водних технологій