Вітаємо з днем працівників водного господарства

Шановні працівники сфери водного господарства, викладачі, співробітники та студенти!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівників сфери водного господарства України.

Значення Вашої роботи важко переоцінити для суспільства, адже вода є основою життя і надзвичайно цінним ресурсом для виробництва. Саме тому нині гостро стоїть проблема раціонального використання води, екологічного оздоровлення басейнів річок і забезпечення функціонування водогосподарської системи. Під час виконання таких завдань ми цілком покладаємося на Вас.

Своє професійне свято працівники водного господарства України щорічно відзначають у першу неділю червня. Це свято встановлено в Україні «…Ураховуючи вагомий внесок працівників водогосподарсько-меліоративного комплексу у розвиток водного господарства і меліорації земель, задоволення потреб населення і галузей національної економіки у водних ресурсах…» згідно з Указом Президента України в 2003 році.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та подальших успіхів у Вашій благородній справі. Щастя Вам і Вашим родинам!

Колектив навчально-наукового інституту водного господарства та приробооблаштування

фото: Роман Милищук, Руда Красна