Вітаємо із Всесвітнім днем водних ресурсів!

Шановні працівники, студенти та випускники навчально-наукового інституту водного господарства та природооблаштування!

Щиро вітаю Вас із Всесвітнім днем водних ресурсів!

Вода – основа всього живого на Землі. Цей день є унікальною можливістю нагадати людству про надзвичайну важливість водних ресурсів для навколишнього середовища і розвитку суспільства.

Нехай ваша праця сприяє тому, щоб річки були чистими і повноводними, водні ресурси використовувалися з максимальною ефективністю, а Україна завжди була забезпечена чистою питною водою.

Бажаю Вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, оптимізму, наукового розвитку, нових творчих ідей та успішного втілення їх у життя!

З повагою,  директор ННІВГП                                                                М. Хлапук