Випускники кафедри Гідроенергетики, теплоенергетики та гідравлічних машин успішно прийняли участь в всеукраїнських виставках

Випускники 2015 р. спеціальностей «Гідроенергетики» Сергій Баша і «Теплоенергетики» Інна Романюк, що працюють АТ «Банкозв`язок» в дочірньому підрозділі з розробки альтернативних джерел енергії, самостійно готуючи інформацію, успішно прийняли участь у всеукраїнських виставках, які відбулися в березні 2016 року в Києві та Харкові. Зазначені виставки пройшли на високому рівні. АТ «Банкозв`язок» висловлює подяку кафедрі ГЕ, ТЕ та ГМ та дирекції Навчально-наукового інституту водного господарства та природокористування за підготовку фахівців високого рівня.

Така плідна робота випусників кафедри ГЕ, ТЕ та ГМ піднімає авторитет як кафедри, так і ННІ ВГП.