Викладачі НУВГП прийняли участь у міжнародній конференції

З 25 по 27 вересня 2017 року в м. Брест (Республіка Білорусь) на базі Брестського державного університету ім. Пушкіна та Брестського державного технічного університету відбулася міжнародна науково-практична конференція "Актуальні проблеми наук про Землю: використання природних ресурсів та збереження навколишнього середовища", яка була присвячена Року науки в Білорусі.

У конференції прийняли участь науковці з Білорусі, України, Польщі, Казахстану, Росії, Канади, Литви.

Проблеми і питання, які були розглянуті, стосувалися геології, географії, екології та природокористування і були систематизовані у такі напрямки роботи конференції:

1. Актуальні проблеми регіональної геології й еволюційної географії.

2. Водні ресурси: сучасний стан і прогноз.

3. Забруднення атмосферного повітря й проблеми зміни клімату.

4. Природно-ресурсний потенціал природних ландшафтів і перетворених територій.

5. Екологічні й соціально-економічні проблеми природокористування й природооблаштування.

6. Міжнародне співробітництво в області наук про Землю.

Від Національного університету водного господарства та природокористування в конференції прийняли участь професор кафедри геології та гідрогеології, д.т.н. Мельничук Віктор Григорович, доцент кафедри водної інженерії та водних технологій, к.с-г.н. Шалай Сергій Васильович, доцент кафедри екології, технологій захисту навколишнього середовища та лісового господарства, к.с-г.н. Троцюк Віктор Степанович.

По закінченню конференції відбувся круглий стіл, де розглядалися питання міжнародної співпраці у сфері наук про Землю. Акцентовано увагу на подальший розвиток співпраці між науковими і навчальними закладами різних країн з метою розробки і впровадження концепцій збереження природно-ресурсного потенціалу Землі.

Доцент кафедри водної інженерії та водних технологій                                                    С.В. Шалай