Викладачі кафедри геології та гідрології на конференції до Року науки в республіці Білорусь

Викладачі кафедри геології та гідрології на конференції до Року науки в республіці Білорусь

25-27 вересня викладачі кафедри геології та гідрології та інших кафедр НУВГП приймали участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми Науки про Землю: використання природних ресурсів і збереження навколишнього середовища», присвяченій Року науки в республіці Білорусь. Конференція відбулася в Брестському державному університеті ім. О.С. Пушкіна (https://www.youtube.com/watch?v=Wll-oEElTrw).
У пленарному засіданні від НУВГП виступив проф. Мельничук В.Г., з доповіддю: «Нижньовендські трапові комплекси південно-західної частини Східноєвропейської платформи», а також презентацією проекту
транскордонного моніторингу та інформаційного обміну: «Вода і надра Західного Полісся (Україна, Білорусь, Польща)». Між вченими НУВГП, Геологічного інституту АН республіки Польща, Інституту природокористування НАН Білорусії відбувся інформаційний обмін комплектами Державних геологічних карт суміжних територій Польщі, Білорусі та України, а також досягнуто домовленості про подальшу співпрацю над створенням таких карт на трьохсторонніх засадах. 

З матеріалами конференції та згаданою картографічною продукцією можна ознайомитись на кафедрі геології та гідрології (ауд. 524).

В.о. завідувача кафедри геології та гідрології В.Г. Мельничукназад