ВИКЛАДАЧІ-ГЕОЛОГИ ННІ ВГП ПОБУВАЛИ В КРАКІВСЬКІЙ ГІРНИЧО-МЕТАЛУРГІЙНІЙ АКАДЕМІЇ

ВИКЛАДАЧІ-ГЕОЛОГИ  ННІ ВГП  ПОБУВАЛИ В КРАКІВСЬКІЙ ГІРНИЧО-МЕТАЛУРГІЙНІЙ АКАДЕМІЇ

21-23 квітня  викладачі кафедри інженерної геології та гідрогеології ННІ ВГП Криницька Марія Василівна   і Залеський Іван Іванович на запрошення польської сторони перебували у Гірничо-Металургійній Академії ім. Станіслава Сташиця (AGH) - провідному технічному університеті Польщі.

Наші викладачі ознайомились з Факультетом Геології, Геофізики та Oхорони Навколишнього Cередовища (WGGiOṨ),  укладом навчального процесу, навчальними лабораторіями та їх обладнанням, обмінялися з польськими колегами досвідом викладацької діяльності та досліджень з наук про Землю, дидактичними і науковими матеріалами (статтями, книгами, ексклюзивними взірцями мінералів і гірських порід).

Були зіставлені навчальні плани із спеціальностей «Науки про Землю», «Екологія», «Гірництво» за ступенем бакалавр. Досягнуто домовленості  по обміну студентів на навчальні практики з інженерної геології та гідрогеології,  а в перспективі -  і на навчання за подвійними дипломами із зазначених спеціальностей.

Викладачами і керівництвом WGGiOṨ висловлена  готовність щодо обміну академічних викладачів (запрошений професор), реалізації спільних досліджень з бурштинової проблематики. Зокрема викладачі кафедри гідрогеології та інженерної геології та кафедри мінералогії, петрографії і геохімії AGH готові проводити лекції нашим студентам у НУВГП,  з  подальшим закріпленням матеріалу в обладнаних сучасними засобами лабораторіях Академії. Докладніше були  розглянуті  умови перебування студентів і викладачів за обміном  у AGH і НУВГП в рамках угод про співпрацю, укладених в жовтні 2015 року.

Завдяки уважному ставленню польських колег prof. Natkaniec-Nowak Lucyna та  prof. Kmiecik  Ewa  наші викладачі отримали незабутні позитивні враження від візиту в AGH та знайомства з визначними місцями м. Краків.

Мельничук В.Г., зав. кафедри інженерної  геології та гідрогеології