Виїздне заняття на польдерних системах Дубенського МУВГ

27 квітня 2017 року студенти 4 курсу напрямку підготовки «Гідротехніка (водні ресурси)» провели виїздне заняття на ділянках польдерного осушення Дубенського МУВГ біля с. Панталія О.С. «Іква» та насосній станції №4 с. Волиця з площею обслуговування 476 га. Дана меліоративна система експлуатується Дубенським міжрайонним управлінням водного господарства при рівненському обласному управлінні водних ресурсів Державного агентства водних ресурсів України.

На даний час до зони обслуговування Дубенського міжрайонного управління водного господарства входять: Дубенський , Демидівський , Здолбунівський , Млинівський , Острозький та Радивилівський райони з загальною площею осушених земель 45,4 тис.га.

Студенти та викладачі ознайомились з конструкцією та роботою даної польдерної системи, спостерігали за роботою насосної станції при відкачуванні води. Студенти ознайомились з поточним ремонтом головного насоса насосної станції ділянки польдерного осушення в СВК "Рачин" О.С. "Іква" площею осушення 593 га. Під час проведення заняття студенти наочно побачили як проводяться експлуатаційні заходи на системі. Побували на шлюзі-регуляторі ШР№1 МК «Іква» ПК 200+57 та вивчали регулювання пропускної здатності шлюзу.

Викладачі та студенти дякують працівникам Дубенського міжрайонного управління водного господарства за проведене заняття та можливість детальніше ознайомитись з роботою польдерної системи і особливостями роботи за фахом.

Після проведення занять студенти відвідали дубенський замок.