Виїздне заняття на польдери Дубенського МУВГ 2019 р

14 травня 2019 року майбутні інженери-гідротехніки, студенти ННІ ВГП під керівництвом викладачів кафедри гідроінформатики Клімова С.В. та Романюка І.В. провели виїздні заняття на ділянках польдерного осушення Дубенського МУВГ біля с. Панталія О.С. "Іква"(GPS- 50.429558, 25.746596) 593 га. (НС№1 - 3076 куб.м/год.). Меліоративна системи експлуатуються Дубенським міжрайонним управлінням водного господарства.

На даний час до зони обслуговування Дубенського міжрайонного управління водного господарства входять 6-ть районів: Дубенський , Демидівський , Здолбунівський , Млинівський , Острозький та Радивилівський райони з загальною площею осушених земель 45,4 тис.га.
Студенти та викладачі ознайомились з конструкцією та роботою даної польдерної системи, спостерігали за роботою насосних станцій при відкачуванні води. Під час проведення заняття студенти наочно побачили як проводяться експлуатаційні заходи на системі. Побували на шлюзі-регуляторі ШР№1 МК «Іква» ПК 200+57 (GPS - 50.432648, 25.742118) та вивчали регулювання пропускної здатності шлюзу. Цьогоріч також проводились вимірювання швидкості води в р. Іква
Викладачі та студенти дякують працівникам Дубенського міжрайонного управління водного господарства за проведене заняття та можливість детальніше ознайомитись з роботою польдерної системи і особливостями роботи за фахом.
Після проведення занять студенти відвідали дубенський замок.