Виїздне заняття на польдери Дубенського МУВГ

17 травня 2018 року студенти ННІ ВГП 4 курсу напрямку підготовки «Гідротехніка (водні ресурси)» під керівництвом кафедри гідроінформатики провели виїздні заняття на ділянках польдерного осушення Дубенського МУВГ біля с. Панталія О.С. "Іква"(GPS- 50.429558, 25.746596) 593 га. (НС№1 - 3076 куб.м/год.) та біля с. Тараканів (GPS- 50.380226, 25.728971) 226 га. (НС№12 - 5004 куб.м/год.). Дані меліоративні системи експлуатуються Дубенським міжрайонним управлінням водного господарства.

На даний час до зони обслуговування Дубенського міжрайонного управління водного господарства входять 6-ть районів: Дубенський , Демидівський , Здолбунівський , Млинівський , Острозький та Радивилівський райони з загальною площею осушених земель 45,4 тис.га.
Студенти та викладачі ознайомились з конструкцією та роботою даної польдерної системи, спостерігали за роботою насосних станцій при відкачуванні води. Студенти ознайомились також з результатом поточного ремонту головного насоса насосної станції ділянки польдерного осушення біля с. Панталія О.С. "Іква". Під час проведення заняття студенти наочно побачили як проводяться експлуатаційні заходи на системі. Побували на шлюзі-регуляторі ШР№1 МК «Іква» ПК 200+57 (GPS - 50.432648, 25.742118) та вивчали регулювання пропускної здатності шлюзу.
Викладачі та студенти дякують працівникам Дубенського міжрайонного управління водного господарства (зокрема Фоменюку Віктору Петровичу та Панчуку Костянтину Івановичу) за проведене заняття та можливість детальніше ознайомитись з роботою польдерної системи і особливостями роботи за фахом.
Після проведення занять студенти відвідали дубенський замок.