Відкриті заняття кафедри водної інженерії та водних технологій 2019

Викладачами кафедри водної інженерії та водних технологій проведені відкриті заняття

1.  27 березня 2019 року відбулося відкрите лекційне заняття з навчальної дисципліни «Інженерна геодезія та основи геоінформатики» на тему «Комерційні ГІС-пакети», яке проводила ст. викладач кафедри водної інженерії та водних технологій, к.т.н. Н.В. Приходько для студентів академічної групи ГБВВ-11. В ході лекційного заняття студенти були ознайомлені з теоретичними основами щодо сучасних комерційних ГІС-пакетів, сфери їх використання та функціональних можливостей.
  2. 4 квітня 2019 року відбулося відкрите лабораторне заняття з навчальної дисципліни «Інженерні меліорації» на тему «Визначення інтенсивності штучного дощу», яке проводив доцент кафедри водної інженерії та водних технологій, к.т.н. С.М. Кропивко для студентів академічної групи ГВР-42.  В ході виконання лабораторної роботи студенти були ознайомлені з теоретичними основами розрахунку інтенсивності штучного дощу, існуючими дощувальними насадками і дощувальними апаратами, а також виконали відповідні вимірювання та розрахунки у навчальній лабораторії кафедри.