Відкрита лекція керівника відділу водних об’єктів Фесенко В.В.

Сьогодні, на 2-й парі в 442 ауд. кафедрою гідроінформатики, зокрема д.т.н., професором Гуриним В.А. була організована відкрита лекція керівника відділу водних об’єктів Рівненського обласного управління водних ресурсів Фесенко Віталія Вадимовича.

Заняття проводились для студентів ННІ ВГП: 5-го крусу спец. Гідротехнічне будівництво та водні технології (ОПП Гідроінформатика), 4-го курсу бакалаврату спеціальності Гідротехніка (водні ресурси).

Під час лекції Фесенко Віталій Вадимович ознайомив студентів з сучасним станом та системою моніторингу водогосподарських об'єктів Рівненщини. Зокрема було вказано, що водогосподарські організації області обслуговують та проводять моніторинг:

1. Меліоративні канали протяжністю, всього — 16281,5 км., в т.ч. міжгосподарські мережі — 4812,9 км.
  2. Гідротехнічні споруди, всього — 12525 шт., в т.ч. міжгосподарські мережі — 3408 шт.
  3. Захисні дамби, всього — 892,4 км., в т.ч. міжгосподарській мережі — 716,9 км.
  4. Спостережу вальні свердловини — 672 шт.
  5. Кількість насосних станцій, всього — 103 шт., в т.ч. міжгосподарській мережі — 97 шт.
  6. Сумарна потужність електрифікованих насосних станцій, всього — 10,679 тис. кВт.

Також було описано як реалізується державна політика щодо забезпечення потреб населення і галузей економіки у водних ресурсах та проводиться здійснення державного обліку та аналізу стану водокористування в області.

Лекція вийшла цікавою та актуальною. Колектив кафедри гідроінформатики щиро дякує Фесенко Віталію Вадимовичу!