Участь в навчальному семінарі-моделювання «SHAPING – NEIGHBORHOOD» «нові грані сусідства»

8 жовтня в НУВГП Інститут міжнародної освіти CIVIC (The CIVIC-Institute) спільно з інститутом міжнародних відносин (The Institute for Foreign Cultural Relations, IFA)за фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини продовжив проведення циклу семінарів та моделюючих ігор в Україні. Навчальний семінар-моделювання «Shaping – Neighborhood» відвідали викладачі нашого університету і зокрема ННІ ВГП (доц. Клімов С.В.).

Семінар ознайомив з інтерактивними методами навчання, що використовуються у сфері європейської освіти та шляхом моделюючих тренінгів більш глибоко зрозуміти  сутність організації європейських суспільно-політичних відносин.

Робоча мова семінару – англійська (http://nuwm.edu.ua/university/ads/nov201709181259).

Висловлюємо подяку за цікаві матеріали та гарну організацію семінару координаторів проекту від України: Юрія Вдовиченко та Марину Лещенко.