Участь у презентації сучасного обладнання фірми Farm QA

20 вересня викладачі та студенти кафедри гідроінформатики Національного університету водного господарства та природокористування прийняли участь у семінарі "Майбутні технології точкового землеробства у вашій долоні сьогодні".  Доповідав technical service support administrator  from company Farm QA  Іван Кундеренко. Доповідач продемонстрував роботу пересувного засобу виміру нітратної форми азоту на полях N-sight. Також ознайомив з новітніми розробками фірми: приладами для вимірювання та складання карти ущільнення ґрунтів, мобільним приладом для вимірювання температури, вологості та кількості опадів та ін.  Зокрема зацікавив AquaSpy – зонд із кількома вбудованими сенсорами, які в автоматичному режимі показують глибину коріння (активну кореневу систему) та визначає вологість та електропровідність ґрунту. Також дякуємо за організацію семінару кафедру агрохімії, ґрунтознавства та землеробства.