Відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні науково-технічні та екологічні проблеми збереження середовища існування»

З 6 по 8 квітня 2016 року представники кафедри природооблаштування та гідромеліорацій (Рокочинський А.М. – завідувач кафедри, доценти кафедри Турченюк В.А., Шалай С.В., Мендусь С.П. та Волк П.П., а також аспіранти Приходько Н.В. та Філіпчук Б.А.) прийняли участь у Міжнародній науково-практичній конференцій «Актуальні науково-технічні та екологічні проблеми збереження середовища існування», що відбулася в Брестському державному технічному університеті (м. Брест, Республіка Білорусь), та яка цьогоріч була приурочена до 50-річчя університету. Тематичні напрямки роботи конференції присвячені загальним питанням екології та природокористування, водогосподарського будівництва, водокористування та водоспоживання, енерго- та ресурсозбереження.

У роботі конференції прийняли участь науковці провідних технічних ВНЗ водогосподарського напрямку Білорусії, Росії, України, Польщі, Казахстану, та Вірменії.   В рамках конференції між представниками НУВГП та БрДТУ були обговорені питання перспективи подальшої наукової та навчально-методичної співпраці.