Студенти НУВГП – призери 2-го етапу Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Гідромеліорація»

З 19 по 21травня 2016 р., згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1247 від 27 листопада 2015 р, на базі Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету (ДДАЕУ) відбувся 2-й етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Гідромеліорація».

Участь у заході приймали команди студентів Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету, Національного університету водного господарства та природокористування, Херсонського державного аграрного університету, Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, Львівського національного аграрного університету.

Команду нашого університету представляли студенти Навчально-наукового інституту водного господарства та природооблаштування:  Сингаєвич Дарія (студентка 5-го курсу, ГМм-51), Бабич Денис (студент 4-го курсу, ГВР-44), Яременко Олександр (студент 4-го курсу, ГВР-41).

Конкурсні завдання відбувалися в 2 тури. 1-й тур (теоретичний) являв собою комплексні тести з дисциплін «Основи гідромеліорацій», «Гідравлічні та аеродинамічні машини», «Технічна механіка рідини та газу», «Гідротехнічні споруди» та «Організація і технологія будівельних робіт».

В рамках 2-го практичного туру студенти розв’язували комплект із 3-х задач, що стосувалися наступних нормативних фахових дисциплін «Основи гідромеліорацій», «Технічна механіка рідини та газу» та «Гідротехнічні споруди».

Крім того, в рамках Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасний стан та перспективи розвитку водного господарства», що відбулась на факультеті водогосподарської інженерії ДДАЕУ, і в якій прийняли участь науковці 4 країн: України, Росії, Молдови, Нідерланд, відбувся конкурс студентських наукових робіт, де учасники олімпіади виступили з доповідями.

В підсумку команда НУВГП здобула 2-е загальнокомандне місце, а студент Бабич Денис – 2-е місце в особистому заліку.

По закінченню олімпіади студенти відвідали Фрунзенську зрошувальну систему, побували на цікавій екскурсії по м. Дніпропетровську.

Доцент кафедри природооблаштування та гідромеліорацій Шалай С.В.