Студент 4 курсу ННІВГП Яременко О.А. учасник «Climate Change Camp III»!!!!!

За підтримки Фонду Віктора Пінчука та Фундації Coca-Cola  25-28 вересня 2015 року на базі комплексу Джинтама-Бриз (с. Глібівка, Вишгородський район, Київська область, http://gintama-briz.kiev.ua) буде проведений екологічний форум «Climate Change Camp III», де учасники отримають нові знання та навички з теми: «Охорона природного середовища: збереження води та водних ресурсів через зміну споживацької поведінки українців», розроблять унікальні екопроекти та зможуть взяти на себе відповідальність за їх втілення в життя.

"Climate Change Camp ІІІ"  це:

• екоосвітні семінари, майстер-класи та презентації;
  • унікальний досвід розробки екопроектів з високофаховими та досвідченими менторами;
  • спілкування з екосвідомими відповідальними «leadership person».

Символічно, що в 2015 році тематика форуму буде повязана з водними ресурсами:

1. Вода: ощадливе використання.
  2. Очистка та збереження водних ресурсів (водні плесо, річки, ставки тощо).
  3. Вода як джерело енергії.
  4. Соціальні ініціативи, що впливають на вирішення вищезазначених тем або на збереження загальної екосистеми світу.

Участь у конкурсному відборі, що тривав до 15 вересня 2015 р. прийняв студент 4 курсу напряму підготовки «Гідротехніка (Водні ресурси)» Яременко Олександр Анатолійович.

За результатами конкурсного відбору студент нашого інституту Яременко О.А. запрошений до участі у форумі, а згенерована ним ідея щодо екоестафети «Smart Ecocity Ukraine: Start» визнана однією з найкращих і запропонована учасникам форуму для подальшої розробки у групах.

Старший викладач

кафедри ВГБ та ЕГМС, к.т.н.                                                           Пінчук О.Л.